Recensies, contactgegevens voor Veilinghuis Onder de Boompjes - Auction House

Veilinghuis Onder de Boompjes - Auction House

Kunst en Antiek veiling. Voor vragen over de veiling of over het taxeren van uw (kunst)voorwerpen kunt u mailen naar [email protected]

Geschiedenis

Kunst, Antiek, Design, Juwelen, Goud, Zilver en Curiosa veiling, Vijf keer per jaar veilen wij ca. 2500 objecten. Heeft uw vragen over de veilingen of taxaties neem gerust via e-mail of per telefoon contact met ons op.

"Veilinghuis voor kunst, antiek, curiositeiten, goud, zilver, juwelen, aziatica, etnografica en design. Daarnaast kunnen wij diverse taxatiewerkzaamheden verzorgen voor o.a. verzekering en successie. Heeft u een veilingmeester of een taxateur nodig? Informeer naar de mogelijkheden hiervoor."
Adres: Nieuwstraat 38, 2312 KC Leiden
Telefoonnummer: +31 (0)71-5145832
Stad: Leiden
Route: Nieuwstraat 38
Postcode: 2312 KC

Openingstijden

Maandag: 10:00 - 17:00
Dinsdag: 10:00 - 17:00
Woensdag: 10:00 - 17:00
Donderdag: 10:00 - 17:00
Vrijdag: 10:00 - 17:00
Zaterdag: 10:00 - 17:00
Zondag: 10:00 - 17:00

op zoek naar gerelateerd: Onder de Boompjes catalogus, Aftersales veiling, Onder de Boompjes, Gouda, Onder de Boompjes Schiedam, Veilinghuis Peerdeman, Onder de Boompjes Overloon, Oprechte Veiling, Onder de Boompjes Velp
Leiden Islam Academie - Leiden University Leiden Islam Academie - Leiden University 933 meter Leiden Islam Academie
AMIGO Leiden AMIGO Leiden 1 km Mooiste plek mer gezamenlijke interesse voor muziek.
DX Dance Xperience DX Dance Xperience 1 km Een van de beste Dance Classics feesten van de regio!!
FM-Events FM-Events 2 km Top organisatie waar we al jaren meegedaan
Wat betreft de te veilen collectie is het gemiddeld met af en toe een uitschieter maar goed overal is een markt voor..wel te streng afhaal beleid!Ik snap als je twee eetkamers en een kabinet komt ophalen dat je van te voren een afspraak maakt..maar een ringetje en een schilderijtje dan mag je wel iets flexibeler en klantvriendelijker zijn zeker als ik half uur van te voren bel.Niemand hoeft de loper uit te rollen maar het moet toch ook niet zo zijn dat ik ik dankbaar moet zijn om mijn aankopen te mogen ophalen..Uiteindelijk er tussendoor ingepland stond daar alleen....Door de mannen verder snel geholpen was zo weer weg
Kavel slecht omschreven, defecten niet gemeld in de beschrijving, foto's onder een hoek zodat defect uit het zicht bleef. Een serieus veilinghuis wordt geacht als iets een nieuw, antiek gemaakt item is, dit wel te beschrijven, door bijvoorbeeld te melden, "modern" of 21e eeuw.
Iets leuks kopen wat je niet in een winkel tegenkomt dan hier uw slag slaan. De mooiste en beste cadeaus op zeker of het nu kunst antiek of curiosa is, ook hele mooie sierraden dus wie gaat wie verwennen de komende december maand??
De laatste tijd slechte ervaringen met dit veilinghuis. Het ergste vind ik dat de directie niet reageert op mijn mails.
Niet goed onprofessioneel Maakte een afspraak voor het brengen van mijn schilderijen nieuwe kunst soort Die man wou gwn buiten met me zitten waar iedereen loop mijn kunstwerken zien dus niet eens in een kantoor En was heel onprofessionele gesprek die niet eens 2 min duurde Maar een dag zal ik zeker heel ver komen want mijn schilderijen zijn niet zomaar schilderijen of kunstwerk Maar Oké God is goed en groot Peace
Fantastische ontvangst, na afspraak. Goed, helder en duidelijk overleg en toelichting wat er met de goederen gebeurt. Helemaal top en leven met je mee. Aanrader als je wat te verkopen hebt, maar ook als je wat wil kopen. Hou hun veilingen in de gaten. BVA is volgens mij stinkend jaloers.
Top veiling voor antiquairs en verzamelaars ,mooi aanbod van uniek kunstwerken .Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel , ik scoor hier altijd
Is jammer dat de beschrijvingen niet meer zo precies zijn als vroeger. Maar het personeel is altijd vriendelijk en je kan goed afspraken maken.
Kwaliteit is alleen maar beter geworden door de jaren heen. Wil je iets leuks kopen moet je echt hier zijn.
Leuke spullen en ook zoveel div