Recensies, contactgegevens voor VeilingHuis De Jager Goes

VeilingHuis De Jager Goes

Geschiedenis

Een uniek concept, dat kunt u ons VenduHuis zeker noemen. Bij ons kunt u op vele manieren terecht. Lekker rustig rondsnuffelen in onze winkel, een mooi kavel kopen op de veilingen, zelf iets aanbieden op een veiling en dat kan van één item tot een complete inboedel zijn. Maar ook taxaties en een ‘ouderwets’ Pandjeshuis behoren tot de mogelijkheden.

Adres: Ringbaan West 2b, 4461 ED Goes
Telefoonnummer: 06 42 11 45 42
Stad: Goes
Route: Ringbaan West 2b
Postcode: 4461 ED

Schofterig behandeld,niet de minste service,lees de verkoopsvoorwaarden:voor koper en verkoper enkel plichten,Voorde veilingzaal enkel rechten.des marchands de tapis
Heel deskundig en heel professioneel. Goede veiling resultaten behaald voor mijn spullen. Ik raad deze veilinghuis zeker aan.
Hele goede ervaring met het bedrijf. Chinees porselein en sieraden verkocht voor mooie prijzen. En de inbrengcommissie is 0%, ideaal. Dit veilinghuis is een aanrader!
Schandalig - Enkele sieraden verkocht zonder minimumprijs. Opbrengsten waren schandalig laag bijna de goudprijs. Sommige stukken waren prachtig met grote diamantgewichten en edelstenen. Nooit meer!
Goed en deskundig veilinghuis. Duidelijke afspraken gemaakt en correcte afhandeling. Echt een aanrader.
Goede veiling met uitstekende resultaten!
Prachtige resultaten voor mijn sieraden!