Recensies, contactgegevens voor Veilinggebouw De Zwaan

Veilinggebouw De Zwaan

Uw veilinghuis voor collecties en nalatenschappen, Tribale kunst en Algemene Kunst en Antiek van topstukken tot trouvailles, een grachtenpand vol moois

Geschiedenis

Taxaties:
Goederen bestemd voor veiling worden door heel Nederland kosteloos en geheel vrijblijvend getaxeerd.
Tevens taxeren wij voor verzekeringen, successie, boedelscheiding, faillissementen en andere doeleinden. U bent ook welkom bij ons veilinghuis aan de Keizersgracht te Amsterdam om uw objecten kosteloos te laten taxeren.

Veilingen:
U bent van harte welkom op onze kijkdagen en veilingen. Op onze website, www.dezwaan.nl, vindt u steeds de actuele data. Ons veilinghuis organiseert een aantal maal per jaar een grote veiling, waarin alle categorieën kunst en antiek in overzichtelijke sessies worden gegroepeerd.

Veilinggebouw De Zwaan is ook het enige veilinghuis in Nederland dat met regelmaat Tribale kunst aanbiedt.

Expertise:
Wij zijn registerveilinghouder kunst, antiek en inboedelgoederen. Ons kleine team van ervaren specialisten wordt versterkt door specialisten en wetenschappers, waardoor u voor al uw kunst en antiek bij ons terecht kunt voor taxatie.

Publiciteit voor ingebrachte goederen:
Wij brengen voor u de ingebrachte objecten onder de aandacht van het grote netwerk van mogelijk geïnteresseerde kopers dat wij door de jaren heen hebben opgebouwd. Dat gebeurt één op één en via de aankondiging van de veiling, de catalogus (ook op internet) en de kijkdagen.

"Veilinggebouw de Zwaan is het oudste Veilinghuis van Amsterdam, op het gebied van kunst, antiek en design. Door te kiezen voor Veilinggebouw de Zwaan kiest u niet alleen voor een zeer betrouwbaar adres met jarenlange ervaring, maar ook voor een professionele benadering van een nationale en internationale kopersmarkt.De Zwaan organiseert drie keer per jaar een uitgebreide Algemene Kunst- en Antiekveiling in haar monumentale grachtenpand aan Keizersgracht. Tijdens de kijkdagen worden alle te veilen goederen, waaronder schilderijen van Oude Meesters tot Modern, Aziatica, juwelen, zilver, klassieke en design meubelen, klokken, porselein en andere kunstwerken getoond om later te worden geveild."

Adres: Keizersgracht 474 , Amsterdam 1017 EG, NL
Telefoonnummer: 020 622 0447
ln.naawzed@ofni
Stad: Amsterdam
Route: Keizersgracht 474
Postcode: 1017 EG

Openingstijden

Maandag: 09:00-17:00
Dinsdag: 09:00-17:00
Woensdag: 09:00-17:00
Donderdag: 09:00-17:00
Vrijdag: 09:00-17:00

op zoek naar gerelateerd: veiling de eland, veilinghuis van spengen, veilinghuis amsterdam, veilinghuis peerdeman, veilinghuis haarlem, veilinghuis onder de boompjes, de zwaan veilingresultaten, veilinghuis aag
Dit is een hele speciale plek prachtig veilinghuis in een mooi oud grachtenpand in Amsterdam op de Keizersgracht 056 verdiepingen hoog. Met prachtige stukken voor op de veiling. Zeer goed personeel een hele goeie mooie in elkaar gezet de brochure. Eens in de maand is hier een veiling. Van tevoren kun je naar een van de vier of vijf kijkdagen. Deze veiling is voor mensen met een laag budget dus van €1 tot €50000. Mijns inziens is een kunst dat in de toekomst meer in Waarde zal stijgen lees vooral de brochure met de verhalen over de kunststukken. Ga eens kijken. En koop wat op de veiling.
Op een lastig te bereiken locatie aan de gracht staat dit enorm grote veilinghuis waar voor ieder wat wils te vinden is. Dat is voor de één een voordeel, voor de ander een nadeel. Ga wel altijd zelf kijken als je iets ziet van je gading. De beschrijvingen kwa conditie zijn vaak te positief. Dit kan laksheid zijn of gebrek aan expertise. Gebreken of beschadigingen zijn vaak niet goed vermeld. Wat mij stoort is dat de nummering van items niet synchroon loopt met de veilingvolgorde en dat afslaan niet altijd afslaan is bij de Zwaan. Ik heb inmiddels al diverse malen meegemaakt dat een lot gesloten is, de koper word gefeliciteerd. Het volgend lot zich aandient en plots blijkt er nog een online of telefonische bieder met reden X te zijn die nog wilde bieden. Dan word het kavel geopend en kan er weer geboden worden terwijl hij eerder bij afslag verkocht was. Dat getuigt van onprofessionaliteit.
Een aangename verrassing , mijn aankopen werden zelfs ingepakt! Klantgericht vriendelijk en service gaan bij dit veilinghuis hand in hand. Erg tevreden over de kwaliteit van mijn aankopen en de verdere afwikkeling. Hier kom ik terug want zo kan het dus ook.
Dit is het fijnste veilinghuis van nederland Wat een aanbod, wat een sfeer!
Top veiling voor antiquairs en verzamelaars mooi aanbod van goederen. Zeer vriendelijk, behulpzaam personeel en de veilingmeester een vakvrouw!!!!
Fastastische veiling. Altijd wel iets te vinden. Jammer alleen dat hun website niet deugt. De catalogus is soms nauwelijks te vinden.
Een mooi en breed scala aan kunst voorwerpen, place must be voor bijzondere objecten
Een goed bedrijf met hulpvaardig personeel.
Goed gepresenteerde collectie van hoog niveau
Veelzijdig als altijd. Erg druk, maar dat is begrijpelijk.