Recensies, contactgegevens voor Lot & Loes Schmink

Lot & Loes komen schminken op je buurtfeest, verjaardag, koopavond, festival, halloweenfeest of ander event. Altijd een succes bij kleine kinderen maar ook leuk voor “grote kinderen”! We werken in de regio Utrecht en gebruiken professionele schmink.

Adres:
Stad: IJsselstein

op zoek naar gerelateerd: Lot en Loes
Elité Health & Beauty Elité Health & Beauty 896 meter Manonvanwoudenbergh.nl Visagie I Huidverbetering I Interim
Beautysalon De Waterlelie Beautysalon De Waterlelie 1 km Altijd heel tevreden over haar behandelingen. Lieve vrouw!
Er is geen kinderfeest compleet als Lot&Loes niet zijn geweest. Zij maken velen kinderen blij met prachtige creaties. Ze hebben veel geduld en luisteren goed naar de wensen van de kinderen. Niets is hun teveel. Echt een aanrader op elk soort feest !