Recensies, contactgegevens voor Lot En De Walvis

Lot En De Walvis
"Ik ben Lot. Samen met mijn busje de Walvis reisde ik de hele wereld over. Na deze fantastische wereldreis, ben ik neergestreken in de oude haven van Leiden.Bij Lot & de Walvis kom je voor de lekkerste ontbijtjes, een uitgebreide lunch of een heerlijk diner."
Adres: Haven 1 , Leiden 2312 MG, NL
Telefoonnummer: 071 763 0383
Stad: Leiden
Route: Haven 1
Postcode: 2312 MG

Openingstijden

Maandag: 09:00-01:00
Dinsdag: 09:00-01:00
Woensdag: 09:00-01:00
Donderdag: 09:00-01:00
Vrijdag: 09:00-02:00
Zaterdag: 09:00-02:00
Zondag: 09:00-01:00

op zoek naar gerelateerd: lot en de walvis kaasfondue, lot en de walvis iens, lot en de walvis lunchkaart, recovery breakfast lot en de walvis, lot en de walvis reserveren, haven 1 leiden, parkeren lot en de walvis leiden, restaurant leiden
Kitch& Kitch& 1 km Iedere twee maanden een nieuwe menukaart met de lekkerste gerechten van het seizoen!
Vorige keer was onze ervaring helaas wat minder qua eten. Bediening is hier altijd uitermate vriendelijk. Zo ook deze keer. Als goedmakertje voor vorige keer, mochten we ook nog genieten van een lekker glaasje cava en heerlijke hapjes. Nou dikke pluim en niet alleen vanwege het goedmakertje, de hapjes waren echt heel lekker.Eten: 4/5
Laten we eerlijk zijn, bij Lot kom je niet voor het goede eten, maar wel voor het terras en om een beetje hip te hangen. Het eten is echt ondermaats; het concept lijkt om makkelijk, snel en goedkoop een beetje hippe toestand op tafel zetten. Veel prefab onderdelen uit plastic of pot, zoals naanbrood, noodles, sauzen. Zoals een ‘japans’ noodle gerecht met een paar verdwaalde boontjes en ronduit slecht gebakken soja, dat werkelijk dreef in de te zoete, te zoute sojasaus. Toen ik er iets van zei, keek de serveerster een beetje viezig naar de drijvende noodles -die we niet meer gingen eten- en zei; ik denk dat ze zijn uitgeschoten met de saus. En dat was het. Geen sorry, niet ‘wat kan ik voor u doen’, geen ‘mag ik u nog een koffie of thee aanbieden’. Van echte klantvriendelijkheid heeft het personeel geen kaas gegeten. De standaard uitgestoten ‘geniet ervan’ die echt élke medewerker inspiratieloos echoot bij het neerzetten van wat dan ook op tafel, is hier een voorbeeld van. Jammer de bammer. Volgende keer ergens anders goed eten, en ervoor of erna van het terras genieten.
Fijn restaurant aan het water gelegen met een gevarieerde kaart. Inrichting is erg leuk, als een huiskamer in de jaren 70, veel te zien. Heerlijk geluncht, de wafels met kip waren een verrassende en lekkere combinatie. Alleen jammer dat honden zijn toegestaan in het restaurant. Kwam iemand binnen met drie honden, wat we niet zo fris vonden. Verder alles prima en vriendelijke bediening.
Wat een toffe kaart met gerechten en verse warme en koude dranken, zoals variaties van lemonade. De wafle&chicken en de focacia mushroom waren echt boven verwachting heerlijk.
Heerlijke plek in Leiden om te lunchen en te dineren! Zeer vriendelijke en goed geschoold personeel en kwalitatief hoogwaardige producten.
Heerlijk zonterras, geweldige bediening, eten prima heerlijke veg curry, en als klap op de vuurpijl konden we direct aan de steiger aanleggen! Vegetarische menuopties: Heerlijke veg curry, prima!
Heerlijk in het zonnetje met uitzicht op de haven en alle bootjes die proberen om hun boot in een box te leggen. De eggs Benedict voor de lunch ga ik morgen weer halen Eten: 5/5
Heerlijk terras op prachtige locatie! Prima eten en drinken. Je wordt echter bedient door een groepje studenten. Het zullen vast goede juristen en wat dan maar ook worden. Echter van gastvrijheid verlenen, daar hebben ze weinig kaas van gegeten. LEO: lomp en onbenullig.
Waerde lezers, bij dit oord wat zichzelf een restaurant durft te noemen is de staf mindermaats. Als de bediening ons aankeek werden we compleet en uitermate genegeerd. Na vele kostbare minuten is onze order toch opgenomen. Chill zou je denken, NEE. Het duurde vervolgens langer dan de renovering van het Boijmans van Beuningen om de simpelste der simpele bestellingen te brengen. Welgeteld drie burgers. De burgers waren wel Chill
Wat een heerlijke plek om te lunchen. De gepocheerde ei met zalm was erg lekker en zelfs het glutenvrije broodje smaakte goed. Dat heb ik wel anders meegemaakt. De tropical passion is heerlijk verfrissend met deze warme dagen. De dirty chai latte is een aanrader. Het terras aan het water is rustgevend. Het is echt een mini vakantie. De service helpt daar zeker aan mee en de prijzen zijn prima. Speciale dieetwensen: Glutenvrije en vegetarische gerechten.