Recensies, contactgegevens voor De Fietsenveiling

De Fietsenveiling
Adres: Westerstraat 214 , Amsterdam 1015 MS, NL
Telefoonnummer: 020 638 6294
Stad: Amsterdam
Route: Westerstraat 214
Postcode: 1015 MS

Openingstijden

Maandag: 10:00-18:00
Dinsdag: 10:00-18:00
Woensdag: 10:00-18:00
Donderdag: 10:00-18:00
Vrijdag: 10:00-18:00
Zaterdag: 10:00-17:00

op zoek naar gerelateerd: Fietsenwinkel Westerstraat Purmerend, Fietsdepot Amsterdam, Fietsenveiling Enschede, Tweedehands fiets Amsterdam, Partij fietsen veiling, Fietsenveiling Rotterdam, Fietsenwerkplaats Amsterdam, Amsterdam fiets
Recycled Bicycles Recycled Bicycles 774 meter
Het Singel Het Singel 801 meter Zeer fraai versierd op de brug.
Ik kwam hier omdat ik een lekke band had en die kon ik hier laten maken. Ik bracht mn fiets binnen en kon hem 3 uur later ophalen. Ik had geen zin om hier op te wachten dus ik haalde hem de volgende dag op. Eenmaal naar huis fietsend was met mijn zogenaamd gerepareerde band was ie na iets van een half uur weer lek. Ik raad het niet aan om hier naar toe te gaan. Niet al te beste service en ook zeker geen goede resultaten.
Je kan veel beter naar de goudsbloemdwarsstraat gaan. Hier betaalde ik 10 euro voor het smeren van mijn ketting !? en zou het 85 euro kosten om mijn versnelling te repareren bij fietsenmaker in de goudsbloemdwarsstraat was dat echter maar 2 tientjes Ze zouden me ook bellen maar deden dat niet.
Altijd snel en behulpzaam en verstand van zaken. Vervangen niet onnodig onderdelen en konden de versnelling van de koga van mijn zoon weer werkend maken terwijl dit bij andere fietsenwinkel niet kon.
Goede fiets gekocht, zadel was iets te laag. Toen even langs gefietst en snel weer geholpen voor gratis, prima!
Laatst mijn lekke achterband hier laten repareren. bleek maar € 6,50 te zijn! Bij mijn vorige fietsenmaker betaalde ik altijd € 20. Verder een top service, want de fiets was ook nog eens zeer snel klaar. Jullie hebben een nieuwe vaste klant erbij.
Afgelopen week liet ik mijn band hier plakken. Na een half uur fietsen was de band echter weer lek! Omdat ik niet in de buurt woon, ben ik daar niet mee teruggegaan Toen ik zelf ging kijken bleek er een te grote binnenband in gedaan te zijn, dubbel gevouwen! Ik kom hier niet meer!
Na een mislukte reparatie aan een remkabel werd de fiets na "gefixed" te zijn aangeboden met duct tape om de remleiding. Hiervoor moest nog eens €10,- worden betaald, los van de mislukte reparatie waar al €17,50,- voor was betaald. Toen mijn vriendin dit weigerde en aangaf dit onbehoorlijk te vinden werd het personeel kwaad en werd de remleiding doorgeknipt!!! Het moet niet gekker worden, wat een onbeschoft en onprofessioneel gedrag!!!
Band was binnen een dag weer lek. Ze hadden glas in de buitenband laten zitten. Daarnaast hadden ze mijn binnenband vervangen die pas 4 weken oud was.
Een hele Goede service, zeer Goede uitleg over de Montage. Hele aardige medewerkers Ik geef deze fietszaak 10
Top service, vriendelijk, snel en goed geprijsd. Helder in hun advies en de te verwachten kosten. Kortom; heel tevreden en kom hier daarom al jaren. Absolute aanrader!