Recensies, contactgegevens voor BOG Auctions

BOG Auctions

BOG Auctions is een onafhankelijk platform voor de organisatie van veilingen van onroerend goed via internet. www.bog-auctions.com

Geschiedenis

BOG Auctions is een onafhankelijk platform voor de organisatie van online vastgoed veilingen. Na registratie kan iedereen deelnemen aan deze openbare veilingen. In de veilingkalender treft u het actuele aanbod van te veilen objecten. Indien u zich registreert ontvangt u automatisch bericht als er een nieuwe veiling wordt gepubliceerd.

BOG Auctions opereert onder toezicht van Stichting tot bevordering van onafhankelijke veilingen met internetbieden, die toeziet op de kwaliteit en onafhankelijkheid van het platform, ten behoeve van de bij de veilingen betrokken partijen.

"BVA Auctions: Europees marketplace in re-commerce. Maandelijks 140.000 online kavels met slapende voorraad, retouren, overstock en bedrijfsbeëindigingen."
Adres: Kryptonweg 8, 3812 RZ Amersfoort
Telefoonnummer: 033-4600076
moc.snoitcua-gob@ofni
Stad: Amersfoort
Route: Kryptonweg 8
Postcode: 3812 RZ

Openingstijden

Maandag: 09:00 - 17:00
Dinsdag: 09:00 - 17:00
Woensdag: 09:00 - 17:00
Donderdag: 09:00 - 17:00
Vrijdag: 09:00 - 17:00

op zoek naar gerelateerd: bog auctions weert, veilingen, bva auctions, veilingbiljet, nationale vastgoedveiling, troostwijk bog, executieveiling bedrijfspanden, bog auctions musselkanaal
Nefkenspark Nefkenspark 3 km Mooie grote appartementen
Hi makelaars Hi makelaars 3 km Gezellig terras met prima overdekking tegen eventuele regen of te veel zon.
Novalink B.V. Novalink B.V. 5 km Specialist in hypothecair debiteurenbeheer
Prachtige Chrysler 300c gekocht , ik was dolgelukkig, helaas was ik ziek op de kijkdag dus ik nam het risico om op de informatie op de website te vertrouwen, er stond conditie: beoordeeld, functie: werkend ,bijgeluid in motor hoorbaar oorzaak onbekend, op de fotos zag je dat de auto stationair liep, eenmaal aangekomen om de auto op te halen was de accu dood maar de auto starte wèl, de motor tikte nogal hard maar er zat olie en koelvloeistof in en na warm laten lopen nam ik het risico terug vanuit Amersfoort naar Tilburg te rijden, de rit was van korte duur! De auto sloeg na nog geen kwartier op de snelweg af en de thermostaat was ook niet geopend, kon de auto niet meer starten dus ben weggesleept door de anwb, nadat ik de auto bij een garage in Tilburg heb laten nakijken blijkt dat de motor zwaar beschadigd is en niet meer zal lopen, reviseren zal dik een paar duizend euro kosten en veel tijd en dus kosten van werkuren! Nu zit ik natuurlijk met mijn rug tegen de muur gezien alle reviews van anderen die hetzelfde hebben meegemaakt, ik geloof ook niet dat het uithaalt om hierover te onderhandelen met bva auctions, had er gewoon eerlijk gestaan dat de auto motorschade had ipv alleen een bijgeluid dan wist ik waar ik aan toe was, zoiezo zou het me voor bva auctions beter lijken een proffesionele technische inspectie te laten uitvoeren voordat ze autos gaan veilen. Ik ben diep teleurgesteld en neergeslagen, het was de auto die ik altijd had willen hebben ik heb zelf nog geen contact gezocht met bva auctions hierover wel een review over de verkoop gestuurd. HELP!!! Ik heb de oorzaak en het gevolg gevonden, de krukas en drijfstang lagers zijn totaal weggesmolten! Zie de bijgevoegde foto's, de metalen stukjes waren ooit de lagers, dus de functie was niet werkend en de conditie niet goed beoordeeld en het "bijgeluid" is dus motorschade en niet zoals vermeld op de advertentie! Zoals gewoonlijk zal bva hier weer geen verantwoordelijkheid voor dragen dus ik verwacht geen tegemoetkoming of zelfs een reactie.
Badkamermeubel gekocht. Na moeizaam overleg uiteindelijk door bezorger afgeleverd. Blijken er 2 series door elkaar gehaald te zijn. Dus 2 totaal verschillende kasten en niet de juiste wastafel. Dit meteen per mail gemeld op 10 februari jl. Bellen gaat niet, nrs die na veel zoeken gevonden worden niet bereikbaar. Helaas op geen enkele manier een reactie, behalve een automatische ontvangstbevestiging. Inmiddels 3,5 weken verder nog steeds geen enkel contact te krijgen, maar wel bijna 1000 euro armer en maar een halve meubelset.
Bizar dat een Veiling site als deze niet eens klachten behandeld! Reviews geschreven over de verkoper en BVA doet er niets mee. Een Range Rover gekocht bij Classic Auctions te Hasselt Belgie. Geen opmerkingen over schade auto of dergelijke, wat dus al vrij snel wel duidelijk was. Auto heeft volledig in elkaar gezeten en de verkopende partij gaf aan fout te zitten en hier een financiele compromis te willen sluiten zwart op wit bevestigd. Uiteindelijk geeft Classic Auctions niet meer thuis en ook BVA doet helemaal niets na meerdere pogingen tot contact. Echt schandalig! Nu 2500euro herstelkosten gehad en dus flink opgelicht door deze partijen. Pas er maar mee op!!
Elektrische fiets gekocht via online thuisbezorgd veiling. De fiets werd correct en binnen de correcte termijn geleverd. Jammer genoeg werkte de fiets niet. Contact opgenomen met de klantenservice via chat. Ze vroegen om een filmpje op te sturen van de fiets. Na enige tijd en weinig reactie via chat, toch even gebeld. Perfect geholpen. Fiets werd netjes terug opgehaald en het volledige bedrag snel terugbetaald. Echt topservice!
Zeer slechte ervaring met BVA Auctions. Ik heb voor mijn werk een nieuwe werkstation aangeschaft en deze is helemaal ontwricht geleverd. De wielen kunnen er niet in omdat het ijzer krom staat. Kortom ik kan niks meer met de werkstation. Schade kan gebeuren, daar ben ik niet zo boos over. Meer over het feit dat ik al sinds november 2022 ermee bezig ben. Jullie reageren nauwelijks op mijn mailtjes of chats, dat neem ik erg kwalijk. Normaal schrijf ik geen negatieve reviews omdat wanneer ik een probleem heb het overal gewoon zoals het hoort wordt opgelost. Kavelnummer: 65162-403
Erg vaak zaken mee gedaan en eigenlijk altijd goed. Nu gaan ze over in Troostwijk, een merk ik dat ik niet met ze in contact kan komen. Er is een zeer uitgebreide faq, maar mijn vraag kom ik er niet tegen. Het enige wat ik eigenlijk wil weten een niet denk te zien bij Troostwijk is iets over het bezorgen van gewonnen objecten. Hierin lijkt Troostwijk toch vooral gericht te zijn aan B2B en niet consumenten. Het zou super jammer zijn als ik een leuk en iig beter dan MP online veilingsite kwijt zou raken aan zoiets simpels als opsturen van gewonnen spulletjes.
Houtworm in spullen- geen hulp of compensatie!!! Zeer ontevreden. Slechte klantenservice. Na klacht kreeg ik niet een reactie. Na zeer lange tijd toch reactie...eindoordeel. Ze helpen met niet nadat antieke item vol actieve houtworm blijkt te zitten. 'U had dat zelf moeten zien'. Maar zoveel antiek van veilingen of antiekzaken zit vol oude gaatjes, maar dit is zoals het hoort netjes in het verleden behandeld. Thuis kwam pas de houtpulp uit de gaatjes vallen. Geen geld terug, geen compensatie. Eigen spullen moet ik nu ook gaan behandelen door risico dat de houtworm in mijn eigen houten items is gaan zitten. Ik koop hier nooit meer iets.
2 Mails gestuurd omdat ik een gewonnen kavel betaald heb en nog steeds niks ontvangen en gekregen en ook geen antwoord op mijn mails ....binnen 2 weken zou ik antwoord krijgen inmiddels zijn we al een maand verder ;-
Men neemt het niet zo nauw met beschrijvingen. De term "retourgoederen" en "Niet beoordeeld" blijkt te betekenen dat artikelen onherstelbaar defect zijn in dit geval 7 van de 14 gekochte items defect. Als ik daarover reclameer geeft men aan dat ik gebruik had moeten maken van de kijkdag ondanks dat het een online Veiling is. Ze geven daarbij aan dat het ook niet hun verantwoordelijkheid is om defecten in de beschrijving op te nemen. Voor mij riekt dit naar oplichting en mijn advies is dan ook...koop niets wat je niet terug kunt sturen. Dit laatste weet men overigens ook ergens ver weg te stoppen zodat je het niet direct ziet. Update 24-01: Na volhardend aandringen heeft BVA besloten de horloges retour te nemen en het bedrag terug te storten, waarvoor hulde.
Bva is zeer slecht in het afhandelen van klachten. Ze zijn totaal niet bereikbaar. Ik probeer nu al 3 weken in contact tekomen over een km vergoeding omdat de kavel er niet meer was en toegezegd was om de km te vergoeden ook daarvan zelfs het bewijs van te hebben maar BVA laat totaal niks horen. BVA levert zeer slechte service